O naší společnosti KRAB BRNO

Historie Firmy

​KRAB BRNO, s.r.o. je společnost s dlouhou tradicí, která začala psát svoji historii v dubnu 1990. Jsme ryze českou společností s českým kapitálem. Postupem doby jsem se stali jedním z nejvýznamnějších a největších výrobců parafínových svíček v České republice. Našimi partnery jsou národní a mezinárodní maloobchodní řetězce a velkoobchody.


Díky zkušenostem, znalostem a dovednostem pracovníků společně s používanými materiály vyrábíme svíčky vysoké kvality certifikované i celoevropským certifikátem kvality RAL.

 Výstřižek_1 KRAB 147

 Zaměření na kvalitu

Díky zkušenostem, znalostem a dovednostem pracovníků  společně s používanými materiály vyrábíme svíčky vysoké kvality certifikované i celoevropským certifikátem kvality RAL.


Pro výrobu používáme pouze prvotřídní rafinované parafíny, které neobsahují škodlivé látky. Stejný důraz na kvalitu klademe i u ostatních materiálů jako jsou knoty, kalíšky atd.
Založeno 1990 cesky-vyrobek RAL_2006_deutsch

TRADICE OD ROKU 1990

KRAB BRNO, s.r.o. je společnost, která začala psát svoji historii v dubnu 1990. Zakladateli společnosti byli pánové Richard Masařík a Aleš Zeman.

ČESKÝ VÝROBEK

Jsme ryze česká firma a výrobou svíček se snažíme i podporovat subregion Brna venkova. Jsme držitelem osvědčení pro užívání ochranné známky český výrobek.

KVALITA RAL

Zkušenosti a dovednosti pracovníků společně s používanými materiály umožňují vyrábět svíčky nejvyšší kvality certifikované i celoevropským certifikátem kvality RAL.